Merhaba sevgili Sarı-Siyahlılar,

Bildiğiniz gibi, bir süre önce Derneğimizin internet sitesi http://www.ielder.org.tr 'yi Deveload Software&Design 'ın işletmecisi, değerli kardeşimiz Daron Yöndem'in ('03) katkılarıyla yeniledik. Web sitemizi içerik yönünden zenginleştirmek ve siteyi kısa zamanda tüm Sarı-Siyahlıların buluşma noktası haline getimek amacındayız. Şüphesiz ki sizlerin katkıları olmadan bunu tam anlamıyla başarabilmemiz çok zor. Bu çerçevede, Sarı-Siyahlı camianın üyeleri olarak sizlerden:

- Sarı-Siyahlı camianın kendisi ve/veya üyeleri ile ilgili, bunun yanı sıra Camiamızla ilgili olduğunu düşündüğünüz haberleri bizlerle paylaşmanızı (bu haberlere tüm Sarı-Siyahlılarla paylaşmak adına sitemizde yer vermek istiyoruz);

- Kurmuş olduğunuz mail gruplarının ve -varsa- web sitelerin adreslerini ve irtibat bilgilerini bizlere bildirmenizi (sitemizden bu mail gruplarına ve web sitelerine link vermek istiyoruz);

- Diğer Sarı-Siyahlılarla birlikte gerçekleştirmiş olduğunuz buluşmalar ve benzeri etkinliklerle ilgili bilgileri, fotoğrafları, vs. bizlerle düzenli olarak paylaşmanızı (bu etkinlikler resimleriyle birlikte Derneğimizin web sitesinde yer alacaktır)

diliyoruz. İrtibat adresimiz derneginiz@ielder.org.tr , irtibat telefonumuz (0212) 512 64 62, irtibat faksımız ise (0212) 527 90 79'dur. Dernek merkezimizdeki sekreterimiz ve web sitesi sorumlumuz Sn. Fadime Oğuz'a veya Dernek Müdürümüz Sn. Beyhan Gül Demirci'ye bu irtibat bilgileri üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Elbette aynı irtibat bilgileri üzerinden, web sitemiz hakkında ileteceğiniz görüş, öneri ve eleştirileriniz de; bizlere daha iyisini başarma yönünde ışık tutacaktır.

Hep beraber web sistemizi bundan böyle her gün değişmez buluşma noktamız haline getirebilmemiz dileğiyle,

Saygılarımla,

İstanbul Erkek Liselier Derneği
Yönetim Kurulu adına

Berksoy Bilgin '99 17.5.2006